Şu Anda Futbol Oynayan En İyi 5 Futbolcu

Şu Anda Futbol Oynayan En İyi 5 Futbolcu

Nisan 14, 2018 Kapalı Yazar: admin

Şu anda futbol oynayan en iyi 5 futbolcu 

Dünya kupası milli takım performansları, UEFA Şampiyonlar Ligi maçları ve lig maçları göz önünde bulundurularak şu anda futbol oynayan en iyi 5 futbolcu listesini hazırladık. Goller, asistler, çalım ve saha içi performansları ile futbolun şahaneleri olan sporcular, tüm dünyanın hayranı olduğu isimlerdir. Uluslararası sevgi ve sempati kazanan, yetenekleri ve başarılarıyla en iyi 5 futbolcu;

  • Lionel Messi

Dünya’nın her kıtasında ve bilinmedik bir şehrinde bile Messi forması görmek mümkündür. Tüm dünyanın sevgi, hayranlık ve sempatisini kazanan Messi, futbol yeteneği ile en iyi futbolcudur. Attığı goller, aldığı en iyi futbolcu ödülleri, takımına kazandırdığı kupalar ile kariyerinin başında bile tarihe geçmiş, çok özel bir sporcudur.

  • Cristiano Ronaldo

En iyi 2 futbolcudan biri olan ve daima Messi ile karşılaştırılan Ronaldo, takımına kazandırdığı başarılar ve efsanevi gollerle en iyilerin başında geliyor. Balon Dor ödülleri, asist ve golleri, sahadaki üst seviye futbolu ile dünyanın en başarılı futbolcusudur. La Liga’nın sembol isimlerinden olan Portekizli oyuncu, gol rekorları ile tarih perdesindeki en iyi futbolculardan biridir.

  • Neymar

Neymar da Silva Santos Junior, Barcelona’da en iyi futbolcular arasına katılmış ve PSG transferiyle en pahalı sporculardan biri olduğunu göstermiştir. Genç futbolcu Brezilya Milli Takım ve Barselona formasıyla sahaya sunduğu ekstra spor yeteneği, şahane goller, asistlerle en başarılı futbolcuların başında geliyor.

  • Robert Lewandovskı

Alman Milli Takımı ve Bayern München formaları ile dunyanin en iyi 5 futbolcusu listesinde Lewandovski yer alıyor. 9 numaralı formasıyla 9 dakikada 5 gol atarak tarihe geçen Alman futbolcu, kariyerini kupalarla süslüyor. En başarılı, yetenekli ve en iyi futbolcular arasında ve Bayern München’ de oynamaya devam ediyor.

  • Luis Suarez

Messi- Neymar- Suarez üçlüsünün tarihe kazandırdığı goller, yetenekli futbolcunun daha çok parlamasını sağlamıştı. Halen F.C Barcelona’da görev alan Suarez, Dünya Kupası, Şampiyonlar Ligi performansları ile en iyilerdendir. Uruguaylı Suarez, paslaşma, çalım, asist, goller ve üst seviye futbol başarısı ile dünyanın en iyi futbolcuları arasında yer alıyor.